Základní informace

Školu tvoří 2 budovy, jídelna, tělocvična a několik hřišť.

Ředitelství školy sídlí v budově A v ulici Školní a ekonomické oddělení sídlí v budově B v ulici Legionářské. Školní jídelna sídlí taktéž v ulici Školní v nedaleké budově. Ze ZŠ Komenského škola zdědila již pouze budovu velké tělocvičny v centru města v ulici Komeského.

mapka budov a pozemků turistická, obrázek se otevře v novém okně mapka budov a pozemků letecká, obrázek se otevře v novém okně

Menší děti (1. - 4. ročník) využívají služeb školní družiny, jejíž oddělení jsou k dispozici v budově B v ulici Legionářské od 6:00 do 16:30 hodin.

Větší žáci (5. - 9. ročník) mohou v poledních a odpoledních hodinách trávit volný čas ve školním klubu v budově B.

Zejména dojíždějící žáci mohou využívat denně od 6,30 do 7,30 hodin zpřístupněné počítačové učebny v budově B.

Všichni žáci se mohou výhodně, zdravě a chutně stravovat ve vlastní školní jídelně, která pro ně k obědu připravuje výběr ze dvou jídel.

Škola se také připojila k projektu Mléko do škol a Ovoce a zelenina do škol, od poloviny září tak dostanou žáci obou stupňů zdarma dvě svačinky týdně.

V roce 2019 proběhla velká rekonstrukce budovy A z programu IROP, při které vznikly nové třídy, kabinety a školní poradenské pracoviště v půdních prostorech, nové schodiště s výtahem, čímž se stala škola plně bezbarierovou, a došlo k instalaci strukturované počítačové sítě a konektivity k Internetu v moderní serverovně.


Vytvořeno 29.8.2021 22:51:55 | přečteno 1586x | Ing. David Sedláček