Národní plán obnovy - digitalizace škol

Rozvoj informatického myšlení a kompetence + prevence digitální propasti.

logo edu digitalizace

Termín čerpání dotace: kalendářní rok 2022

Národní plán obnovy - prevence digitální propasti

MŠMT v rámci implementace Národního plánu obnovy, komponenty 3. 1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace poskytla základní škole finanční prostředky. Finanční prostředky ve výši 153.000,- Kč jsou určeny za účelem pořízení mobilních digitálních technologií, které škola bude zapůjčovat žákům, kteří nemají k dispozici tyto prostředky, mohli zařízení využívat pro běžnou výuku i případnou výuku distančním způsobem.

Národní plán obnovy - základní školy - učební pomůcky pro rozvoj informatického myšlení a digitální kompetence

MŠMT v rámci implementace Národního plánu obnovy, komponenty 3. 1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace poskytla základní škole finanční prostředky. Finanční prostředky ve výši 764.000,- Kč budou v základní škole použity na pořízení učebních pomůcek využitelných pro rozvoj informatického myšlení dětí a jejich digitálních kompetencí, zejména na pořízení robotických stavebnic či robotů.

logo edu digitalizace a4, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 13.11.2022 23:38:24 | přečteno 20x | Ing. David Sedláček