Čarodějnická laťka

Počátek jara přináší na ZŠ Schulzovy sady již tradiční sportovní zápolení ve skoku vysokém. Nejinak tomu bylo i v letošním školním roce.

Ve čtvrtek 27. dubna 2023 se v tělocvičně školy sešli kluci a holky, aby poměřili síly v této náročné atletické disciplíně. Nutno podotknout, že co do počtu soutěžících byl závod obsazen silně a sportovní kvalita se tedy dala očekávat. A že jsme se dočkali opravdu skvělých sportovních výsledků. Bylo vidět, že děti neponechaly nic náhodě a že se této disciplíně v hodinách tělesné výchovy věnovaly, někdo samozřejmě skok vysoký trénuje i v rámci svých volnočasových aktivit. V tělocvičně chvílemi panovala opravdu bouřlivá atmosféra, vzájemné hecování a povzbuzování - po celou dobu v duchu fair play - vybičovalo soupeřící ke skvělým výkonům.

2223 latka1, obrázek se otevře v novém okně

2223 latka2, obrázek se otevře v novém okně

Dětí se zúčastnilo opravdu hodně, jmenovitě uveďme alespoň medailisty.

Kategorie mladších žákyň: 1. Nela Glosová, 2. Viktorie Zbranková, 3. Yeva Stets.

Mladší žáci: 1. Michal Josef Budina, 2. Štěpán Jaroš, 3. Adam Ševců.

Starší žákyně: 1. Karolína Smolíková, 2. Melánie Havranová, 3. Gabriela Lacková.

Starší žáci: 1. Martin Palan, 2. Tadeáš Malich, 3. Jan Šenkyřík.

Přestože byly po sportovní stránce výkony kvalitní, za všechny vyučující tělesné výchovy mohu jen konstatovat, že nejvíc nás potěšil zájem dětí přijít si zasportovat a největším vítězstvím pro všechny byla přátelská a sportovní atmosféra po celou dobu soutěže. Už teď se těšíme na další ročník.

vyučující tělesné výchovy


Vytvořeno 5.5.2023 15:12:58 | přečteno 117x | Ing. David Sedláček