1. místo v Matematickém klokanovi!

v kategorii Cvrček

Mezinárodně koordinovaná soutěž Matematický klokan je soutěž pro žáky základních škol založená na logických úlohách. Soutěž má za cíl prohloubit zájem o matematiku a také upozornit na talenty ve třídě.

Úspěšná žačka se našla i v 3. C naší školy. Lucie Skálová se umístila v kategorií Cvrček, která je určena pro žáky 2. – 3. tříd nejprve na 1. místě ve školním kole, v krajském kole se umístila na 1. – 2. místě a probojovala se až do kola celorepublikového, ve kterém se umístila se 132 nejúspěšnějšími řešiteli na prvním místě s plným počtem bodů.

2022 matklokan, obrázek se otevře v novém okně

Lucince moc blahopřejeme a přejeme ji mnoho úspěchů v dalším roce!

Mgr. Martina Kuchařová


Vytvořeno 5.7.2022 11:15:34 | přečteno 601x | Ing. David Sedláček