Žáci na lyžařském výcviku – konečně

Minulý rok ne, letos možná a nakonec ano!

Minulý rok nedovolil zorganizovat lyžařský výcvik. Ani letos nebyla situace příliš příznivá, protiepidemická opatření, nejasné podmínky ubytování, nemožnost pojištění zrušení pobytu, nejasné storno podmínky atd. Přesto zájem uspořádat lyžařský kurz přetrvával v myslích žáků i pedagogů.

Nakonec se jako nejschůdnější ukázalo zorganizování lyžařského výcviku zájezdovou formou pro žáky 8. tříd. V domluveném týdnu ráno žáci nastoupí do připraveného autobusu a podle aktuálního počasí a sněhové situace vyrážejí do některého z nedalekých krkonošských středisek. Tady pod vedením svých pedagogů a instruktorů absolvují výuku lyžování. V odpoledních hodinách se pak vracejí ke škole, kam si ukládají své lyže, snowboardy a další vybavení. Pak už na ně ve školní jídelně čeká zasloužený oběd.

Ano, chybí společný pobyt na chatě, hry, přednáška horské služby, karneval a taneční večer. Ale je to příležitost pobýt na horách, navštívit více míst, naučit se lyžovat nebo se v lyžování zdokonalit, poznat spolužáky i učitele jinak než ve třídě, něco společně prožít.

Úsměvy na tvářích účastníků napovídají, že se to daří.

kolektiv tělocvikářů


LVVZ 8.A+B

budova A, 21. - 25. února 2022
LVVZ A

LVVZ A

 
LVVZ A

LVVZ A

 
LVVZ A

LVVZ A

 
LVVZ A

LVVZ A

 
LVVZ A

LVVZ A

 
LVVZ A

LVVZ A

 
LVVZ A

LVVZ A

 
LVVZ A

LVVZ A

 
LVVZ A

LVVZ A

 
LVVZ A

LVVZ A

 
LVVZ A

LVVZ A

 
 
Vytvořeno 23.2.2022 17:23:40 | přečteno 1532x | Ing. David Sedláček