Školáci čtou ve školce

Po dvouleté covidové pauze se vše vrací do původních kolejí, a tak může pokračovat také projekt Čteme dětem ve školce.

Žáci 3.A a 3.B navštěvovali v podzimních měsících MŠ JUTA, aby zpestřili dětičkám chvilku před spaním. Vybrali jsme knihu Dobrodružství veverky Zrzečky, ve které vystupuje celá řada zvířátek. Každý týden vyrazila do školky dvanáctka čtenářů.

2223 cteme ms1, obrázek se otevře v novém okně

2223 cteme ms3, obrázek se otevře v novém okně

2223 cteme ms2, obrázek se otevře v novém okně

Pro školáky se čtení ve školce stalo velkou motivací ke zlepšování čtenářských dovedností a být vybrán na čtení je cílem všech. Také ze strany školky byla naše aktivita přijata s velkým nadšením. Pro paní učitelky bylo zajímavé vidět, jak si vedou jejich bývalí žáci.

Projekt bude pokračovat po pololetním vysvědčení.

Mgr. Jana Teislerová


Vytvořeno 14.12.2022 1:25:02 | přečteno 111x | Ing. David Sedláček