Noc ve škole

Tentokrát žáčci 1.C, 1.D a 3.C.

Ve čtvrtek 9. června nastala pro děti z 1. C, 1. D a 3. C dlouho očekávaná chvíle, na kterou se všichni těšili. První spaní ve škole. Všechny třídy se sešly v podvečer před školou vybaveny spacími pytli, karimatkami a dobrou náladou.

Děti byly plny očekávání z nadcházejícího dobrodružství. Před večeří si všichni připravili své pelíšky na spaní. Na školní zahradě pro nás bylo připraveno ohniště, kde si děti mohly opéci vuřta. Následovaly sportovní zábavné hry, při kterých docházelo ke spolupráci mezi třídami. Čas rychle ubíhal, a tak bylo nutné ulehnout do postýlek, ale ještě děti čekala noční stezka chodbami školy. Žáci usínali plni pěkných dojmů z prožitého večera. Někteří spali bez svých rodičů poprvé, ale všichni spaní ve škole statečně zvládli.

Ráno na všechny čekala skvělá snídaně od maminek, babiček, možná i tatínků, kteří napekli výborné moučníky.

třídní učitelky


Vytvořeno 5.7.2022 11:19:50 | přečteno 572x | Ing. David Sedláček