Návštěva Klicperova divadla

„Prašina je tajuplné místo uprostřed Prahy...

... Nikdo neví proč, ale na Prašině nefunguje elektřina. Lampy tu nesvítí, tramvaje nejezdí, rádio nehraje, mobil je bez signálu. Jako kdyby se tam zastavil čas, ale zdání klame. Trojice nerozlučných kamarádů Jirka, En a Tonda začnou pátrat po tajemstvích z minulosti.“ Takto vypadala naše výprava tříd 8.C a 8.D za kulturou do Klicperova divadla v Hradci Králové. Neobyčejně zpracovaný příběh připomínající témata Jaroslava Foglara byl nezapomenutelným zážitkem pro naše osmáky. Děvčata oblékla šaty, střevíce a pánové společenské obleky, své chování jsme oděli šálem společenské etikety a v tu chvíli jsme se ocitli ve zlatočervených prostorách krásné divadelní budovy. Vše bylo milým kulturním obohacením a zpestřením adventního času v naší škole.

Mgr. Zuzana Zlámalíková


Klicperovo divadlo 8.C a 8.D

Klicperovo divadlo 8.C a 8.D

Klicperovo divadlo 8.C a 8.D

 
Klicperovo divadlo 8.C a 8.D

Klicperovo divadlo 8.C a 8.D

 
Klicperovo divadlo 8.C a 8.D

Klicperovo divadlo 8.C a 8.D

 
Klicperovo divadlo 8.C a 8.D

Klicperovo divadlo 8.C a 8.D

 
 
Vytvořeno 22.12.2022 9:35:01 | přečteno 181x | Ing. David Sedláček