Malí - velcí vodníčci

Plavání je jednou z nejvhodnějších sportovních aktivit. Napomáhá otužování organismu a výsledkem je lepší odolnost vůči infekcím. A přináší radost!

Kvůli covidu přišli žáci 1. stupně o více než roční výuku plavání. A tak plavecké školy vychází vstříc ředitelům ZŠ. Chtějí, aby děti dohnaly, co během uzavření bazénů zmeškaly a nevyrostly z nich neplavci.

Důležité je plavat správně. Děkujeme zkušeným instruktorům v PŠ Drak v Trutnově, že naučili malé plavce základní dovednosti a připravili pro ně zajímavé tréninky. Těšíme se na další zdokonalování i ve druhém pololetí školního roku.

Eva Malichová, Kateřina Novotná


Výkresy žáků plavání

Plaváčci

Plaváčci

 
Plaváčci

Plaváčci

 
Plaváčci

Plaváčci

 
Plaváčci

Plaváčci

 
Plaváčci

Plaváčci

 
Plaváčci

Plaváčci

 
Plaváčci

Plaváčci

 
 
Vytvořeno 9.12.2021 8:18:06 | přečteno 602x | Ing. David Sedláček