Kroužek Šikovné ruce

Již koncem září začal na škole pracovat kroužek "Šikovné ruce". Přihlásilo se celkem 12 děvčat z 5. - 8. ročníku, ale některá to vzdala po velmi krátké době s tvrzením, že ruční práce nejsou pro ně to pravé. Zůstalo tedy 9 děvčat, zpravidla bez zkušenosti s háčkem.

Po náročném rozjezdu, kdy se trénovala řetízková oka, krátké a dlouhé sloupky, se začaly objevovat první nápady i ucelené projekty, na kterých děvčata vyzkoušela, jakou cestu od září urazila. Začaly tak vznikat drobné i větší hračky, různobarevné čtverce, ze kterých "možná" bude i kardigan, vánoční ozdoby, čelenka a šála.

Ruční práce se pro děvčata stala součástí odpočinkových aktivit a snad i radostí, která se vždy dostaví s každým ukončeným dílem.

Růžena Říhová


Kroužek Šikovné ruce

Kroužek Šikovné ruce

Kroužek Šikovné ruce

 
Kroužek Šikovné ruce

Kroužek Šikovné ruce

 
Kroužek Šikovné ruce

Kroužek Šikovné ruce

 
Kroužek Šikovné ruce

Kroužek Šikovné ruce

 
Kroužek Šikovné ruce

Kroužek Šikovné ruce

 
 
Vytvořeno 22.12.2022 12:38:58 | přečteno 159x | Ing. David Sedláček