Kde to žije.

knihovna žije

Beletrie? Tam to žije!

A kdeže? V knížkách.

Nevěříte? Pojďte s námi do knihovny!

Budete pátrat, co se tam dá najít, co se tam dá dělat. Zkusíte číst, prohlížet, poznávat, studovat, hledat, zkoumat, bádat, poslouchat hudbu, brouzdat po internetu, pít čaj nebo se zúčastnit akce v sálku knihovny. A co je to za obrázky na stěnách? Knížky o Dvoře, pověsti ze Dvora, spisovatelé – Dvoráci. To jich je tolik? Možná ještě víc…

A teď trochu zábavy. Paní knihovnice Vám rozdá otázky s tajenkou a Vy se vydáte na stopovačku po knihovně. Možná objevíte další zajímavá místa. Dozvíte se něco o Rukopise královédvorském, o Hankovi a o Slavojovi. Věřím, že budete stejně nadšení jako žáci 6.A dne 7.10. 2021.

Děkujeme za zážitky, knihovno!

Slavoji! Tahle dávná poezie už nám není cizí ani slovo beletrie nikdy nevymizí z našich hlav, kde to žije…

Mgr. Jitka Baudischová


Vytvořeno 26.10.2021 2:17:25 | přečteno 221x | Ing. David Sedláček