Hlodavci – projektový den

Projekt savci 8.C+D

V pátek 5. listopadu jsme absolvovali projektový den s odborníkem v oblasti zoologie Mgr. Josefem Hotovým. Tématem tohoto dne byli hlodavci, tedy látka, kterou aktuálně probíráme při hodinách přírodopisu.

Přednášející si pro nás připravil exponáty vycpaných živočichů, jež jsme zkoumali a informace dále zaznamenávali do pracovních listů. Měřením jsme porovnávali tělesné parametry hlodavců a sledovali charakteristické znaky pro dané druhy. Z mnoha zajímavých informací nás překvapilo, že krtek není jediným druhem, který na našich zahrádkách dělá neplechu nevzhlednými hromádkami hlíny. Dalším takovým živočichem je hryzec, který navíc škodí více než krtek, neboť okusuje kořínky pěstovaných rostlin.

Stejný projektový den prožili díky podpoře projektu OP VVV Podpora vzdělávání na ZŠ Schulzovy sady III žáci všech 8. tříd.

Sepsali žáci 8.C


Projekt savci 8.C+D

Projekt savci 8.C+D

Projekt savci 8.C+D

 
Projekt savci 8.C+D

Projekt savci 8.C+D

 
Projekt savci 8.C+D

Projekt savci 8.C+D

 
Projekt savci 8.C+D

Projekt savci 8.C+D

 
Projekt savci 8.C+D

Projekt savci 8.C+D

 
Projekt savci 8.C+D

Projekt savci 8.C+D

 
Projekt savci 8.C+D

Projekt savci 8.C+D

 
Projekt savci 8.C+D

Projekt savci 8.C+D

 
Projekt savci 8.C+D

Projekt savci 8.C+D

 
Projekt savci 8.C+D

Projekt savci 8.C+D

 
Projekt savci 8.C+D

Projekt savci 8.C+D

 
Projekt savci 8.C+D

Projekt savci 8.C+D

 
Projekt savci 8.C+D

Projekt savci 8.C+D

 
Projekt savci 8.C+D

Projekt savci 8.C+D

 
 
Vytvořeno 14.11.2021 14:24:56 | přečteno 235x | Ing. David Sedláček