Házená – zájem i výsledky

Házená má v našem městě dlouholetou tradici a je stále oblíbeným sportem ve všech věkových kategoriích.

Jsme moc rádi, že se po dvouleté pauze opět rozjela Školní liga házené pro žáky 1. stupně. Do turnaje se přihlásily všechny dvorské školy. Po dvou odehraných turnajích si družstva ze ZŠ Schulzovy sady vedou velmi dobře a pohybují se na předních místech tabulky. Turnajů je cekem osm, body se sčítají a v květnu čeká malé házenkáře slavnostní ukončení a vyhlášení výsledků.

Letos se naše škola zapojila také do házenkářského turnaje mladších žáků (6. a 7. třída). I tohoto turnaje se zúčastnily všechny školy ze Dvora Králové. Osmičlenné družstvo chlapců ze ZŠ Schulzovy sady turnaj vyhrálo a zajistilo si tak postup do krajského kola, které se uskuteční na jaře 2023.

2223 hazena, obrázek se otevře v novém okně

Mladším i starším házenkářům přejeme, ať se jim daří i na dalších turnajích.

Mgr. Zuzana Růžičková a Mgr. Martina Šturmová


Vytvořeno 14.12.2022 0:57:16 | přečteno 103x | Ing. David Sedláček