Dárkem byl čas věnovaný dětem

Každoročně v předvánoční čas je ve škole prostor pro chvíle, které trávíme nikoli učením, ale zábavou, tradičním společným zpíváním koled a aktivitami v třídních kolektivech.

Žáci 6.A poslední den pojali netradičně. Nevěnovali se jen sobě, ale věnovali se dětem, které tolik štěstí v životě nemají. Navštívili jsme místní Dětské centrum.

S malými dětmi, které byly zpočátku velmi nesmělé a plaché, jsme tvořili z papíru, zpívali vánoční koledy s doprovodem houslí naší Toničky a sledovali, jak se postupně uvolňují a radují se s námi. Krásným bonusem byly chemické pokusy, čáry máry, které dětem představila paní učitelka Imlaufová společně s naším žákem Nicolasem. Bez fouknutí jsme zhasínali svíčky, v lahvi se nám vznášely vodníkovy perly, létala raketa, z popela díky kouzlu vylezl had… Samé překvapení. Nezapomněli jsme ani na malé dárečky pro potěšení každému.

Děkujeme paní ředitelce Mgr. Anetě Matoušové, že nám umožnila tento dobrý skutek realizovat. Přejeme, aby se co nejvíce dětí vrátilo do náruče svých nejbližších a mohly zažít radost a spokojené dětství!

Mgr. Daniela Kočnarová


Vytvořeno 31.12.2022 14:12:38 | přečteno 280x | Ing. David Sedláček