Co děláme v družině?

Školní družina je nedílnou součástí školy a podílí se na komplexním rozvoji dětí.

Pravidelným programem navazujeme na školní výuku. Prohlubujeme v dětech například kladný vztah ke knize, rozvíjíme čtenářské návyky, dovednosti i dětskou představivost. V týdnu pravidelně zařazujeme chvilky s knihou, na které často navazují třeba výtvarné činnosti. Docházíme také pravidelně na programy do knihovny.

druzina2, obrázek se otevře v novém okně

Naší snahou je zajistit dětem zajímavý a naučný program na čas strávený ve družině. Děti se podílejí na tvorbě programu společně s vychovatelkami.

druzina1, obrázek se otevře v novém okně

Oblíbenou činností jsou vycházky do přírody, přírodovědné zajímavosti a kvízy. Letos jsme již absolvovali Podzimní a Halloweenskou stezku s Ferdou, naším průvodcem celoroční hry. I pro zimním období máme připravené další stezky a věříme, že nám k tomu bude přát počasí a spojíme vědomosti se spoustou pohybu na sněhu.

Hana Karlovská, vedoucí vychovatelkaVytvořeno 17.2.2022 9:22:29 | přečteno 389x | Ing. David Sedláček