Bruslení prvňáčků 1.D

Někteří prvňáčci již byli zkušení bruslaři, jiní stáli na bruslích poprvé.

V průběhu ledna a února se třída 1.D odvážila vyrazit na dvorskou ledovou plochu. S pomocí rodičů a prarodičů jsme se úspěšně a bezpečně se zavázanými bruslemi a s helmami dostali na kluziště.

Někteří prvňáčci již byli zkušení bruslaři, jiní stáli na bruslích poprvé. Začátečníci uvítali zapůjčené hrazdičky. Při prvním vstupu na led byly děti plné obav a nejistoty. Bruslařské dovednosti prvňáčků se každý týden zlepšovaly. Na ledě jsme hráli na vlka a ovečky, učili jsem se zastavovat, zkoušeli jsme jízdu v podřepu i cibulky.

brusleni1d, obrázek se otevře v novém okně

Při závěrečné hodině jsme soutěžili ve družstvech, jezdili slalom a sbírali tenisáky. Všechny děti z 1.D se moc snažily a bruslení se svými kamarády si užily. I když modřin a natlučených kolen nebylo málo, úsměvů a zážitků bylo mnohem víc.

Děkujeme rodičům a prarodičům za spolupráci.

Mgr. Zuzana Růžičková a žáci 1.D


Vytvořeno 17.2.2022 9:07:17 | přečteno 226x | Ing. David Sedláček