Anketa ke školní jídelně

V dubnu proběhla mezi žáky 3. – 9. ročníku anonymní anketa ke školnímu stravování.

Chtěli bychom poděkovat všem žákům za jejich názory, připomínky a přání, ze kterých budeme čerpat náměty pro změny během dalších měsíců.

Již v dubnu došlo k odstranění plexisklových předělů u výdeje, což umožní lepší komunikaci mezi strávníky a kuchaři, ať již půjde o přidání, počet knedlíků, přání dobré chuti nebo poděkování. Větší pozornost věnujeme úpravě jídla na talíři při výdeji. Pracujeme na postupné výměně plastových polévkových misek za porcelánové.

Květnový jídelní lístek začal více zohledňovat oblíbenost některých jídel (těstoviny, halušky, kuřecí stehno, smažené nudle nebo cézar salát) a uvádí i pokrmy nové, které vzešly z přání dětí (kuřecí stripsy, florentinské špagety, lososový burger nebo trhané vepřové s hranolky).

Věříme, že pozitivní změny přispějí ke zkvalitnění obědů i větší spokojenosti všech strávníků.

vedení školní jídelny


Vytvořeno 26.4.2023 23:00:50 | přečteno 228x | Ing. David Sedláček