Advent ve školní družině

Jedním z nejhezčích období v roce, které je plné příjemného očekávání, je doba vánoční.

I my v družině se náležitě připravujeme. V adventním čase jsme vyráběli různá vánoční přáníčka, papírové vločky a dekorace. Společně jsme se také vydali na náměstí ozdobit „školní“ stromeček. Pravidelně v tomto čase chodíme také do Městské knihovny.
2223 advent sd1, obrázek se otevře v novém okně

Uspořádali jsme si i čertovskou stezku parkem, na kterou si děti samy vyrobily masky. Protože se program dětem velice líbil, chystáme a těšíme se na další, který po vánočních prázdninách společně ve družině zažijeme.

2223 advent sd2, obrázek se otevře v novém okně

Všem přejeme krásné a spokojené Vánoce a šťastný Nový rok.

M. Brožová, vychovatelka


Vytvořeno 14.12.2022 1:16:27 | přečteno 66x | Ing. David Sedláček